KATALOG STRON » Polityka, Rząd i Bezpieczeństwo

AdministracjaBezpieczeństwo narodowePartiePolicjaPolitycyRządUgrupowania i organizacjeWyboryx Inne

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |

Administracja budynków Warszawa, Kraków INTAKTO
Nasza specjalizacja to współpraca ze Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz administracja budynków (Warszawa, Kraków) prywatnych właścicieli i lokalami użytkowymi. Administracja budynków Warszawa i Kraków: Administracja budynków - Nasze ważniejsze osiągnięcia w roku 2008: - Wykonanie ocieplenia budynku przy ul. Bonifacego 88 i uzyskanie premii termomodernizacyjnej - Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, doposażenie węzła co w moduł ciepłej wody użytkowej i ocieplenie budynku przy ul. Czerskiej 7/9 - Doposażenie węzła co w moduł ciepłej wody użytkowej przy ul. Karłowicza 20 - Kapitalny remont dachu (wymiana częściowa więźby dachowej) przy ul. Tynieckiej 28 - Wymiana trasy kanalizacyjnej wraz z wymianą pionów kanalizacyjnych i zimnej wody oraz doposażenie w instalację ciepłej wody użytkowej przy ul. Odolańskiej 24 - Wymiana kotła gazowego centralnego ogrzewania przy ul. Karłowicza 16 - Wymiana instalacji centralnego ogrzewania przy ul. Kieleckiej 39 - Remont klatki s
http://czynsze.com/osiagniecia.html

ALBUM POLSKI - Interaktywny Album Heraldyczny RP
Herby i flagi miast i miejscowości polskich, województw, powiatów i gmin, bannery, witacze, prezentacje.Archiwalia, Bibliografia, Historia, Etykieta flagowa. System promocji polskich miast i gmin. Nasze małe ojczyzny - fotografie. Fotoplastykon. Kompleksowy serwis heraldyczny
http://www.pl.info.pl

bezrobotnik
Pismo Polskiej Partii Bezrobotnych i Krzywdzonych. Zawiera informacje i polemiki z wszystkich dziedzin zycia polskiego życia politycznego z uwypukleniem patologii społecznych, gospodarczych i politycznych. Redaktor naczelny - Jan Fabisiak.
http://www.bezrobotnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
BIP 2010 to pakiet oprogramowania przeznaczony do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej wedle przepisów prawnych obowiązujących na rok 2010. Nasz produkt jest zintegrowaną platformą do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej.
http://bip2010.pl

Biuro Poselskie Małgorzety Marii Gosiewskiej
Bezpłatne porady prawne, porady społeczne wsparcie dla osób niepełnosprawnych
http://www.biuroposelskie.com

Bogusława Maria Towalewskia - Poseł na Sejm RP - Oficjalna strona
Zapraszamy na oficjalną stronę poseł na Sejm RP Bogusławy Towalewskiej
http://www.towalewska.pl

Czas na zmiany Stanisław Cora
Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Cory. Nadszedł czas na zmiany. Program wyborczy kandydata na prezydenta miasta Gdańsk. Przeczytaj dokładnie i zapoznaj się z naszymi założeniami wyborczymi. Miasto Gdańsk musi koniecznie odżyć jako miasto portowe.
http://czasnazmiany.info

Drogi kołobrzeg
Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu - sieć dróg, Powiat Kołobrzeski. Na stronie informacje o ZDP Kołobrzeg, informacje drogowe - drogi powiatowe, ulice, mosty. Także informacje o przetargach organizowanych przez ZDP Kołobrzeg.
http://www.zdp.kolobrzeg.pl/

Eryk Mistewicz
Konsultant polityczny, autor strategii marketingu narracyjnego. Kampanie marketingowe i konsultacje PR. Na stronie www.erykmistewicz.pl zgromadzono najciekawsze casy kampanii marketingowych i operacji promocyjnych.
http://www.erykmistewicz.pl

Forum Polityczne
polityczne Forum - dyskusje o polityce i politykach. Polska scena polityczna. Komentarze do wydarzeń politycznych w Polsce i na Świecie. Ciekawe dyskusje związane z polityką.
http://polityczne-forum.wfe.pl

Forum polityczne skandale polityczne.
Zapraszamy na ciekawe dyskusje polityczne takie jak skandale polityczne, afery, najnowsze wydarzenia z Polski i ze świata. Wypowiedz się na temat partii rządzących w kraju, polityków. Powiedz co myślisz, nie bój się wyrażać własnego zdania na tematy polityczne i religijne. Coraz częściej słyszymy w mediach o różnego typu aferach i skandalach politycznych w Polsce, na te tematy po prostu trzeba rozmawiać.
http://skandale-polityczne.pl

Fundacja Nasze Sudety
Strona fundacji aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich oraz małych miast - Nasze Sudety. Na stronie aktualności z życia fundacji, forum, ankiety i inne.
http://www.naszesudety.org

Hemp Lobby Zrzeszenie Przemysłu Konopnego
Konopia – to nie tylko marihuana i legalizacja, - to przemysł, rolnictwo,medycyna Pierwsza organizacja która Weryfikuje i daje gwarancje wiarygodności sprzedawcom oferujących szeroki wybór - produkty konopne, akcesoria do palenia Czarna lista to wykaz oszustów –nieuczciwie sprzedających ziarno konopi jako nasiona ganji. Fabryka propaganji rozdaje i rozsyła za darmo, gadżety, vlepki, ulotki, plakaty. Posiadamy najwieksza liste Traffic - headshop, growshop ,seedbank, firmy dystrybucyjne.
http://hemplobby.kanaba.info

infobroker wyszukiwanie i przetwarzanie informacji
Wyszukamy informacje dla Ciebie lub Twojej firmy. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty.
http://info.maryott.net

Inicjatywa SOSMalbork
Strona poświęcona działalności Inicjatywy SOS-Malbork i jej programom: Malborski Bank Żywności i Biuro Pośrednictwa Pracy dla Wolontariuszy
http://www.sos.wortal.malbork.pl

InnaLiga.pl Wybory Prezydenckie 2010
Forum wymiany informacji dla 8 kandydatów, którzy są pomijani w głównych mediach
http://innaliga.pl

Józef Sakowicz, Samoobrona Gdynia
Józef Sakowicz - kandydat na posła - Samoobrona ogręg nr 26 Gdynia, pozycja nr 9
http://www.sakowicz.org

Kampanie wyborcze i strategie wyborcze metodą marketing narracyjny metodą E.Mistewicza
Strategie wyborcze, kampanie wyborcze z użyciem techniki marketing narracyjny metodą E.Mistewicza. Budowanie wizerunku i pozycji. Strategie licencjonowane i przegląd case
http://www.marketingnarracyjny.pl

Katalog przedwyborczy na radnych i burmistrzów
Katalog ze spisem osób ubiegających się o stanowisko radnego, burmistrza lub wójta w powiecie zgorzelecki.
http://www.wybory.zgorzelec.info

Katalog wyborczy kandydatów na radnych powiatu wrocławskiego w 2006 roku.
Strona prezentuje sylwetki osób ubiegających się o stanowiska radnych we Wrocławiu oraz całym powiecie wrocławskim.
http://wybory2006.wroclaw.pl

Kępinskie Koło Stowarzyszenia Młodzi Demokraci
Kępińskie koło Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" jest młodzieżówką Platformy Obywatelskiej. Nasze koło działa bardzo prężnie i w związku z tym zachęcamy wszystkich młodych ludzi z Kępna i okolic do współpracy z nami. Zajmujemy się sprawami społecznymi, politycznymi oraz tym wszystkim, co szczególnie dotyczy właśnie młodych ludzi oraz rzeczywistości ich otaczającej. Wiara w sens wspólnego działania jest kluczem do sukcesu! Stwórzmy razem POkolenie nowych szans :-)
http://www.kepno.smd.org.pl

klamstwa polityczne
klamstwa polityczne niespelnione obietnice wyborcze 20 lat temu wyrwaliśmy się z systemu opartego na Kłamstwie. Ale w dzisiejszej Polsce kłamstwa czują się dobrze jak nigdy. Co począć, gdy rzeczywistość rządzoną przez Kłamstwo zastępuje rzeczywistość rządzona przez kłamstwa obietnice wyborcze, kłamstwo, marekting polityczny jak jestesmy manipulowani Każda partia powstaje dla władzy, problem w tym po co i dla czego po tę władze sięga Donald Tusk PO Prezes Rady Ministrów, Przewodniczący Komitetu Integracji Europejskiej Waldemar Pawlak (PSL) – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki * Grzegorz Schetyna (PO) – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji * Elżbieta Bieńkowska (bezpartyjna) – Minister Rozwoju Regionalnego * Zbigniew Ćwiąkalski (bezpartyjny) – Minister Sprawiedliwości * Zbigniew Derdziuk (bezpartyjny) – minister-członek Rady Ministrów, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów * Mirosław Drzewiecki (PO) – Minister Sportu i Turystyki * Jolanta Fedak (PSL) – Minister Pracy i Polityki Społecznej * Cezary Grabarczyk (PO) – Minister Infrastruktury * Aleksander Grad (PO) – Minister Skarbu Państwa * Katarzyna Hall (bezpartyjna) – Minister Edukacji Narodowej * Bogdan Klich (PO) – Minister Obrony Narodowej * Ewa Kopacz (PO) – Minister Zdrowia * Barbara Kudrycka (PO) – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego * Maciej Nowicki (bezpartyjny) – Minister Środowiska * Jacek Rostowski (bezpartyjny) – Minister Finansów * Marek Sawicki (PSL) – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi * Radosław Sikorski (PO) – Minister Spraw Zagranicznych * Bogdan Zdrojewski (PO) – Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
http://klamstwapolityczne.eu

Kluby Patriotyczne
Strona prezentuje program i status Klubów Patriotycznych, a także aktualne wydarzenia o tematyce patriotycznej m.in. zjazdy Klubów Patriotycznych i zebrania Komitetu Obrony Dobrego Imienia Polski i Polaków. Strona zawiera artykuły, sprawozdania, relacje audio i wideo.
http://www.klubypatriotyczne.pl

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |
Strona: 1 / 4Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: [1]234