KATALOG STRON » Społeczeństwo

DzieciKlubyKuchniaOgłoszeniaOrganizacjeStrony Domowex Inne

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |

Randki Internetowe
ponad 10 000 nowych randkowiczów miesięcznie - ponad 50 000 wymienionych wiadomości miesięcznie - ponad 1 000 000 odwiedzających randkomat miesięcznie - pełna anonimowość, brak reklam, ograniczeń i wirusów w randkomatowej poczcie - pełne statystyki oglądalności Twojej strony - lista osób odwiedzających Twoją stronę - prywatna księga gości z możliwością edycji wpisów - lista osób które dodały cię do swoich kontaktów - to świetna zabawa i super sposób na poznawanie nowych ludzi
http://www.randkomat.pl

Ogłoszenia Towarzyskie
najwieksza i najstarsza w polsce strona z ogloszeniami towarzyskimi i matrymonialnymi - ponad 200 000 ogloszen, codziennie 15 000 odwiedzajacych, ogłoszenia ze zdjęciami, galerie erotyczne, ogłoszenie matryminilne, wiele innych przydatnych opcji, jedyne prawdziwe randki w wirtualnym świecie - musisz to zobaczyc SUPER-HIT
http://www.schadzka.com

Opinie, Testy, Oceny - Wolne Forum Konsumenckie
Opinie o produktach i usługach pisane przez internautów. Czytaj opinie użytkowników o produktach które cię interesują i dziel się swoimi doświadczeniami. Prawdziwe wolne forum konsumenckie nie nadzorowane z zewnątrz przez „cenzurę”. Jeżeli jakieś produkty, usługi zasługują na napiętnowanie lub wyróżnienie pisz śmiało. Twoje doświadczenia mogą uchronić innych przed błędami lub sam możesz się ich ustrzec czytając opinię innych.
http://www.testhub.pl

ACTUS Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych
Program wspierania aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Oferty pracy, akty prawne, adresy.
http://free.ngo.pl/actus

ACTUS Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych
Program wspierania aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Oferty pracy, akty prawne, adresy...
http://actus.free.ngo.pl

AdamART Fotografia reportażowa i plenerowa
Galeria fotofrafii ślubnej i krajobrazowej autorstwa Adama Kosteckiego. Znajdziesz tu oprócz wielu zdjęć ciekawe informacje i porady.
http://adamart-sluby.pl

aea.pl Kup sprzedaj swój pojazd w serwisie ogłoszeń internetowych samochody motocykle
Kup i sprzedaj samochód lub motocykl w najlepszym serwisie internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych
http://www.aea.pl

Afisze.pl darmowe OGŁOSZENIA drobne z Polski i nie tylko..
OGŁOSZENIA W INTERNECIE, darmowy polski serwis ogłoszeniowy, samochody, motoryzacja, praca, sex, erotyka, ogłoszenia towarzyskie, domy, mieszkania, nieruchomości, komputery, komórki, turystyka, AGD, RTV, zdrowie, biznes, hobby, artykuły, kupno, sprzedaż.
http://afisze.pl

Agencja muzyczna artystyczno promocyjna 2be3
Agencja zajmująca się m.in. kompleksową lub częściową organizacją: spotkań integracyjnych,eventów,warsztatów,meetingów,wernisaży,nietypowych wieczornych kolacji,bankietów itp.
http://www.2be3.waw.pl

Agencja Opiekunek Niań Paulina Gieryszewska
Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości opieki za pośrednictwem wykwalifikowanej opiekunki Współpraca z naszą agencją jest wygodną formą znalezienia odpowiedniej niani. Oferujemy opiekę na terenie Warszawy i okolic w różnym przedziale godzinowym. Pomagamy zarówno tym, którzy szukają niani na cały etat jak również rodzicom, szukającym doraźnej opieki.
http://www.agencja-opiekunek.pl/wspca/index.html

Agencja OpiekunekNiań Paulina Gieryszewska
Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości opieki za pośrednictwem wykwalifikowanej niani. Współpraca z naszą agencją jest wygodną formą znalezienia odpowiedniej niani. Oferujemy opiekę na terenie Warszawy i okolic w różnym przedziale godzinowym. Pomagamy zarówno tym, którzy szukają niani na cały etat jak również rodzicom, szukającym doraźnej opieki.
http://www.agencja-opiekunek.pl

Agentur2life Biuro matrymonialne
Czy szukają Państwo partnera/partnerki? Jeżeli tak, to dokonali Państwo dobrego wyboru. Ponieważ korzystając z usług naszego biura mają Państwo możliwość znalezć wymarzonego partnera/partnerkę i odmienić swoje życie!
http://www.agentur-2life.net

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Częstochowie
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to inicjatywa zmierzająca do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych Polaków. AIP to największa sieć akademickich inkubatorów przedsiębiorczości w Europie, świadczących usługi proinnowacyjne. AIP realizuje projekty społeczne i biznesowe na skalę ogólnopolską i regionalną, gromadzi najwybitniejszych ekspertów młodej przedsiębiorczości oraz rozwija Innowacyjną Gospodarkę w Polsce, by wprowadzać młodych Polaków na przedsiębiorcze tory
http://www.aipczestochowa.pl

Anonse Erotyczne
Sexter :: Anonse Towarzyskie, Sex Ogłoszenia, Darmowe Foto Galerie, Opowiadania Erotyczne, Filmy, Erotyczna Sex Kamera
http://www.sexter.pl

Antychryst antyk kontra chrześcijaństwo
Strona poświęcona politeistycznej i filozoficznej krytyce chrześcijaństwa.
http://antychryst.info

APASSIONATA Hodowla Kotów Brytyjskich
Hodowla APASSIONATA*PL jest specjalistyczną hodowlą kotów rasowych - kotów brytyjskich krótkowłosych. Została zarejestrowana w Międzynarodowym Klubie Miłośników Kotów Brytyjskich IBSCC w Lublinie, pod patronatem WCF. Obecnie rodzina „APASSIONATA” składa się z dwóch kotek i jednego kocurka. Posiadamy obecnie kocięta do sprzedaży.
http://www.apassionata.pl/index.html

apel o pomoc
Jesteśmy rodzicami chorującej na rdzeniowy zanik miesni (SMA 2)Nikoli Kabat Ur.01.03.2006r.Jest to choroba genetyczna powodujaca postępujący niedowład ruchowy i zanik miesni.Nalezy do chorob nieuleczalnych postępujących.Gdy tylko zaobserwowano ogolna wiotkość,od razu zaczęliśmy rehabilitacje ruchowa. A jednoczesnie szukaliśmy przyczyny jej wiotkości.W dniu:28.04.2007r poznaliśmy diagnoze (w załączniku znajdzie się opis lekarski) Wtedy dotarlo donas,ze zycie naszego dziecka zalezy od jakości układu oddechowego,do którego niewydolności powoli dochodzi.Jedynie rehabilitacja i specyficzny sprzet sa w stanie utrzymac nasza córkę przy zyciu.Wszystkie dzieci w Polsce zmagając się z ta choroba,zmuszone sa zyc na codzien w otoczeniu szeregu niezbędnych sprzętów medycznych tj:b-bap,ssaka,pulsoksymetru,ambu,koncentratora tlenu,koflatora(asytora kaszlu)i respiratora.To domowe ambulatorium zapewnia możliwość szybkiej reakcji rodzicow w sytuacjach kryzysowych i codziennego diagnozowania stanu zdrowia dziecka.Nikolka pot
http://www.wspomoz-nikole.yoyo.pl

Apel o pomoc dla Kacperka Flisa PORAŻENIE SPLOTU BARKOWEGO
Kacperek urodził się dn.16.08.2009r w szpitalu Klinicznym Nr1 w Lublinie. Ważył 4660g i mierzył 58cm. Poród Kacperka przebiegał 11 godzin. Po 9 godzinach od rozpoczęciu akcji porodowej i sprawdzeniu akcji serca dziecka (brak tętna płodu), lekarz dyżurny zdecydował - "WYPYCHAMY". Gdy główka w końcu zeszła, położna zaczęła za nią ciągnąć i wykręcać. Zastosowane zabiegi spowodowały, iż Kacperek urodził się z niedotlenieniem mózgu, całkowitej ZAMARTWICY (Natychmiast podjęto REANIMACJĘ) oraz doznał trwałego PORAŻENIA SPLOTU BARKOWEGO - prawej rączki. Ze względu na brak jakiejkolwiek pomocy w Polsce w dn.26.08.2010 w Aachen w Niemczech Kacperek przeszedł skomplikowaną operację przeszczepu nerwów prawej ręki. Operację przeprowadził międzynarodowej sławy neurochirurg dr Jorg Bahm. Sytuacja, jaka nas spotkała wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego też mamy odwagę, zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc. Proszę przekaż jeden procent 1% swojego podatku za pośrednictwem OPP Fundacji Splotu Ramiennego lub zrób dobrowolną wpłatę na rehabilitację Kacperka Flisa.
http://www.kacperflis.pl

Apel o pomoc.
Apel o pomoc dla 12 letniej Karolinki.Ta pogodna i uśmiechnieta dziewczynka choruje na Zespół Retta.
http://www.dzieci.bci.pl/strony/karolina

architektura wnętrz Wrocław
Szukacie państwo architekta wnętrz? Osoby odpowiedzialnej, wykfalifikowanej i poświęconej swojej pracy? Nasza cała firma spełnia te kryteria oferując nie jednego, nie dwóch, ale szereg specjalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://www.g2design.pl

Aromaty minionego czasu
Kulinarne wspomnienia dzieciństwa odtworzone z rodzinnych zapisków. Kuchnia domowa.
http://www.kuchnia.siwek.info

Artur Nosiadek Śląski Tony Halik,podróżnik, autor filmów i zdjęć o ludziach, przyrodzie i archite
Artur Nosiadek - Śląski Tony Halik,podróżnik, autor filmów i zdjęć o ludziach, przyrodzie i architekturze krajów całego świata.
http://www.nosiadek.pl

artykuły dziecięce
Internetowy serwis oferujący produkty przeznaczone dla dzieci. Akcesoria dziecięce dla chłopców i dziewczynek, odzież niemowlęca, zabawki, obuwie, skarpetki oraz rajstopki.
http://www.maluchaswiat.pl

Astrologia profesjonalna
Astrologia w ujęciu profesjonalnym. Pełen zakres usług.
http://astrologia24.pl

Ateista, czyli życie bez religii jest lepsze i prawdziwsze
Ateizm daje to, co odbiera religia - ateizm to wolność myślenia, swoboda dyskusji, tolerancja, racjonalizm, niezależność od autorytetów, własna koncepcja życia, poczucie własnej wartości. Świat bez religijnych wierzeń, dogmatów, przesądów, bez religijnego przymusu, bez religijnej przemocy byłby lepszym światem. Mam to szczęście, że mój umysł jest wolny od religii. Chcę się dzielić tym szczęściem.
http://ateista.blog.pl

Atrakcyjna Strona Ulfy Survival Suki Rasy Rgodesian Ridgeback
Ulfa Survival - strona suki rasy Rhodesian Ridgeback. Mamy szczeniaki rhodesian ridgeback!
http://ulfa.aspweb.cz

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |
Strona: 1 / 23Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: [1]234567891011121314151617181920212223